recepty
Dnes je Pondelok 22. decembra 2014 meniny má Adela
Vyhľadať v Pozri:

Zľavy
Plyšová hračka s vlastnou fotkou, alebo textom len 4,99 € vrátane poštovného. Vyberte si milé plyšové zvieratko, ktoré bude mať na tričku to čo navrhnete vy. Len tak pre radosť, alebo ako milý a originálny darček.Plyšová hračka s vlastnou fotkou, alebo textom len 4,99 € vrátane poštovného. Vyberte si milé plyšové zvieratko, ktoré bude mať na tričku to čo navrhnete vy. Len tak pre radosť, alebo ako milý a originálny darček.
Kategória: Tovar
Zľava konči o: 10d 16h 51m
Cena: Pôvodne 10.00 Eur 4.99Eur Zľava 50%
Server: Zlavovyfestival
Vianočné recepty
Kapustová polievka
Pred varení si na 20 minút namočíme sušené hríby do studenej vody. Kapustu zalejeme v hrnci vodou, pridáme bobkový list, nové a čierne kore . . .
Kuchárska kniha
Počet uživateľov, ktorý si vložili tento recept do kuchárskej knihy 7
Pridať tento recept do kuchárskej knihy
Chcete mať svoje recepty prehľadne na jednom mieste? Zaregistrujte sa a môžete jediným kliknutím pridať recept do vlastnej kuchárskej knihy. V prípade, že ste už registrovaný, stačí sa prihlásiť.
Hodnotenie tohoto receptu - pridaj tvoje hodnotenie!
2.7/5 počet hlasovaní: 56

Správy
spravyNa klinickú onkológiu minuli vlani na liečivá takmer 56 miliónov eur
Bratislava 21. decembra (TASR) – Ambulancie klinickej onkológie navštívilo v minulom roku 697.367 ľudí. Lekári v nich vykonali 550.000 vyšetrení a viac než 50.000 preventívnych vyšetrení. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií...
ďaľšie správy >>>