recepty
Dnes je Nedeľa 21. decembra 2014 meniny má Bohdan
Vyhľadať v Pozri:

Zľavy
Teraz na zľavolam.sk nájdete super pomocníka do kuchyne - Profesionálny brúsič Samurai Pro. S ním zvládne perfektne nabrúsiť všetky typy nožov, nožníc a ďalších nástrojov, vrátane tých so zúbkovanou čepeľou.Teraz na zľavolam.sk nájdete super pomocníka do kuchyne - Profesionálny brúsič Samurai Pro. S ním  zvládne perfektne nabrúsiť všetky typy nožov, nožníc a ďalších nástrojov, vrátane tých so zúbkovanou čepeľou.
Kategória: jedla a napoje
Zľava konči o: 2d 13h 35m
Cena: Pôvodne 14.98 Eur 4.99Eur Zľava 67%
Server: Zlavolam
Vianočné recepty
Kokosové pusinky
Do hrnca nad paru dáme sneh z vyšľahaných bielkov, postupne vmiešame cukor, strúhanku a na koniec kokos. Masu dobre premiešame a odstavíme z . . .
Kuchárska kniha
Počet uživateľov, ktorý si vložili tento recept do kuchárskej knihy 1
Pridať tento recept do kuchárskej knihy
Chcete mať svoje recepty prehľadne na jednom mieste? Zaregistrujte sa a môžete jediným kliknutím pridať recept do vlastnej kuchárskej knihy. V prípade, že ste už registrovaný, stačí sa prihlásiť.
Hodnotenie tohoto receptu - pridaj tvoje hodnotenie!
2.5/5 počet hlasovaní: 34

Správy
spravyNa klinickú onkológiu minuli vlani na liečivá takmer 56 miliónov eur
Bratislava 21. decembra (TASR) – Ambulancie klinickej onkológie navštívilo v minulom roku 697.367 ľudí. Lekári v nich vykonali 550.000 vyšetrení a viac než 50.000 preventívnych vyšetrení. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií...
ďaľšie správy >>>