recepty
Dnes je Nedeľa 21. decembra 2014 meniny má Bohdan
Vyhľadať v Pozri:

Zľavy
Tá najkrajšia mesta Talianska v jednom zájazde - Rím, Florencia, Vatikán a Benátky. Dostatok času na preskúmanie každého mesta a spoznanie najznámejších pamiatokTá najkrajšia mesta Talianska v jednom zájazde - Rím, Florencia, Vatikán a Benátky. Dostatok času na preskúmanie každého mesta a spoznanie najznámejších pamiatok! Ubytovanie v 3* Hoteli Gialletti, raňajky, doprava luxusným autobusom a služby sprievodcu!
Kategória: Pobyty
Zľava konči o: 1d 16h 34m
Cena: Pôvodne 174 Eur 109Eur Zľava 37%
Server: Slevoteka
Vianočné recepty
Vianočná štóla
Z vlažného mlieka, kryštálového cukru a droždia si pripravíme kvások. Múku zmiešame s vanilkovým cukrom, pridáme kvások, zmäknuté maslo, žĺt . . .
Kuchárska kniha
Počet uživateľov, ktorý si vložili tento recept do kuchárskej knihy 8
Pridať tento recept do kuchárskej knihy
Chcete mať svoje recepty prehľadne na jednom mieste? Zaregistrujte sa a môžete jediným kliknutím pridať recept do vlastnej kuchárskej knihy. V prípade, že ste už registrovaný, stačí sa prihlásiť.
Hodnotenie tohoto receptu - pridaj tvoje hodnotenie!
3.1/5 počet hlasovaní: 89

Správy
spravyZdravotníci varujú pred potravinovými nákazami
Banská Bystrica 20. decembra (TASR) - Počet akútnych respiračných ochorení (ARO) v Banskobystrickom kraji klesol minulý týždeň o viac ako dve percentá. Epidemiológovia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Banskej Bystrici ale evidujú...
ďaľšie správy >>>